+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Shitet apartament 2+1, Astir

Rruga Sokrat Miho, Tiranë, Albania

Details

Shitet apartament 2+1, Astir
Apartamenti organizohet ne sallon+kuzhine, dy dhoma gjumi, nje ballkon, si dhe dy tualete.
Apartamenti ndodhet ne katin pare banim te nje pallati te ndertuar rreth vitit 2005, i pershtatshem per banim apo dhe biznes duke qene se ka nje pamje ballore shume te mire.

Siperfaqe totale 99.38 m2 (e brendshme 87.48 m2 )
Çmimi 65000 euro

Ju lutem na kontaktoni per nje vizite ne prone!

  • ID: 13950
  • Published: October 6, 2020
  • Last Update: October 6, 2020
  • Views: 833
Call Now Button0674074444
WhatsApp chat