+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

APARTAMENT 1+1 ME QIRA TEK RRUGA E DURRESIT

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania

Details

Jepet Apartament 1+1 me qira ne nje nga zonet me elitare tek Rruga Durresit shum prane qendres.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile, ku ka siperfaqe totale 85 m2 plus 26 m2 verande.
Apartmenti eshte i sapo mobiluar ne menyre bashkekohore dhe me investim shume cilesore,
Organizohet ne korridore qe ben shperndarjen ne nje sallon plus kuzhina, 1 dhome gjumi , 1 tualet me dritare dhe nje verande shum spacioze.
Zona ku ndodhet apartamenti eshte shume e kerkuar edhe mundeson te gjitha fasilitetet per nje jetese sa me komode.
Ne cmim nuk perfshihet 15% i tatimit.
Cmimi,830 Euro/Muaj

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te kontaktoni!

  • ID: 27388
  • Published: June 11, 2024
  • Last Update: June 11, 2024
  • Views: 41
WhatsApp chat
0674074444