+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1+GARAZH, SHKEMBI KAVAJES!

7GG8+H32, Durrës, Albania
 • Property Type: Apartment
 • Offer type: For Sale
 • Neighborhood: Shkemi Kavajes
 • City: Durrës
 • certificate: yes
 • Property size: 52.6 m²
 • Bedrooms: 1
 • Bathrooms: 1
 • floor: 4

Details

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1+GARAZH, SHKEMBI KAVAJES!
Apartamenti pozicionohet buze detit me super pamje ne zonen e Shkembit te Kavajes
Apartamenti organizohet ne sallon+kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet si dhe nje superballkon me pamje te plote nga deti, ndodhet ne katin e kater te nje pallati 6 katesh te paisur me ashensor, gjithashtu prona disponon edhe nje garazh te mbyllur ne katin -1.
Apartamenti dhe garazhi jane te pajisur me dokumenta te rregullta pronesie.
Siperfaqa apartamentit neto 52.60 m²
Siperfaqa garazhit 15.5 m²
Çmimi 80 000 euro
Ju lutem na kontaktoni per nje vizite ne prone!

 • ID: 21869
 • Published: April 30, 2023
 • Last Update: April 30, 2023
 • Views: 976
WhatsApp chat
0674074444