+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Shitet apartament 2+1+2 tek Garden Building” ne rrugen e Kavajes

Rruga e Kavajës 133, Tiranë, Albania
 • Property Type: Apartment
 • Offer type: For Sale
 • Neighborhood: 21 dhjetori Rruga Kavajes
 • City: Tirane
 • Street: Rruga Kavajes
 • Price/m2 (€): 1450
 • Property size: 110 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • floor: 4

Details

Shitet apartament 2+1+2 tek Garden Building” ne rrugen e Kavajes

Apartamenti ndodhet ne katin e 4, dhe eshte i organizuar ne: sallon+ kuzhine, 2 dhoma gjumi (garderobe ne dhomen matrimoniale), 2 tualete, si dhe nje ballkon.
Apartamenti eshte ne nje nga komplekset me cilesor ne Tirane, me nje arkitekture te vecante, teper miqesore me mjedisin dhe me ambiente te gjelberuara ne cdo kat.
Zona eshte shume e kerkuar pasi ndodhet buze rriges se “Kavajes”, ka prane qendren e Tiranes dhe sheshin “21 Dhjetori”.
Objekti parashikohet te perfundoi brenda vitit 2021.
Siperfaqe totale 110m2
Çmimi 1450 euro/m2

Ju lutem na kontaktoni per me shume informacion!

 • ID: 14025
 • Published: October 27, 2020
 • Last Update: October 27, 2020
 • Views: 637
Call Now Button0674074444
WhatsApp chat