+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Jepet apartament 2+1+2 tualete tek Kompleksi Arlis, Square 21.

Qendër, Tirana, Albania
 • Property Type: Apartment
 • Offer type: For Rent
 • Neighborhood: 21 Dhjetori
 • City: Tirane
 • Street: Rruga e Kavajes
 • Price/m2 (€): 123
 • certificate: yes
 • Property size: 123 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • floor: 5
 • Year: 2021

Details

Jepet apartament 2+1+2 tualete brenda nje kompleksi shume te kerkuar tek Kompleksi Arlis, Square 21.
Apartamenti ka siperfaqe totale 123 m2 dhe ndhodhet ne katin e 5-te te nje ndertimi te ri me ashensore.
Organizohet me korridor qe ben shperndarjen e dy dhoma gjumit ku njera esht me tualetin brenda, 1 tualet ne korridor, 1 sallon bashk me kuzhinen dhe nje verande te bollshem me pamje nga brenda kompleksit.
Apartamentet jepet i mobiluar si ne foto, sistem chiller, parket.
Ne cmim nuk perfshihet 15% i tatimit.
Cmimi 800 Euro/Muaj.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • ID: 27372
 • Published: June 11, 2024
 • Last Update: June 11, 2024
 • Views: 39
WhatsApp chat
0674074444