+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Apartament 1+1 per qira, Astir

Rruga Loni Ligori, Tiranë, Albania
 • Property Type: Apartment
 • Offer type: For Rent
 • Neighborhood: Astir
 • City: Tirane
 • certificate: yes
 • Property size: 58 m²
 • Bedrooms: 1
 • Bathrooms: 1
 • floor: 2

Details

Apartament 1+1 per qira, Astir

Apartamenti i perbere nga salloni+kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet me dritare dhe nje ballkon.

Apartamenti ka nje arredim te pjeshshem(mungon vetem krevati ne dhomen e gjumit), e te kendshem me shije, si dhe eshte i pajisur me te gjitha elektroshepiaket.

Çmimi 20 000 lekë/muaji

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!

 • ID: 13965
 • Published: October 13, 2020
 • Last Update: October 25, 2020
 • Views: 649
Call Now Button0674074444
WhatsApp chat