+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Super Apartament 2+1 per qira, ne Astir

Rruga Hito Cako, Kashar, Albania
 • Property Type: Apartment
 • Offer type: For Rent
 • Neighborhood: Astir
 • City: Tirane
 • certificate: yes
 • Property size: 100 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • floor: 8

Details

Super Apartament 2+1 per qira, ne Astir
Organizohet ne ambjentin e ndjenjes se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1ballkon. Apartamenti eshte i arreduar deri ne detaje, duke e bere jetesen brenda saj akoma dhe me te kendshme.
Siperfaqe 100 m
Çmimi 350 euro/muaji
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!

 • ID: 14599
 • Published: February 24, 2021
 • Last Update: February 24, 2021
 • Views: 400
Call Now Button0674074444
WhatsApp chat