+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Shitet apartament 3 + 1 ne bllok

Bllok

Details

Shitet Apartament 3+1 me Siperfaqe 129.5 m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e shtate ne nje pallat te mirembajtur me ashensor ne bllok perballe farmaci Daja. Orjentimi Jug-Perendim. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete , ballkon.Lokacioni i apartamentit ndodhet ne nje nga zonat me elitare per banim dhe ofron shume facilitete si shkolla , kopshte , lokale , restorante per nje jetese komode per nje familje.
sip totale- 140 m2
Çmimi- 310,800 €
Per nje vizite ne prone lutemi te na kontaktoni!

  • ID: 25365
  • Published: January 29, 2024
  • Last Update: January 29, 2024
  • Views: 210
WhatsApp chat
0674074444