+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 + GARAZH NE BLLOK

Rruga Ismail Qemali 3, Tirana, Albania

Details

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 + GARAZH NE BLLOK
Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, dy banjo, nje ballkon dhe nje koridor lidhes.
Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes dhe i administruar gjate 24 oreve te 7 dite te javes.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe eshte i orientuar nga veri-jugu te ciles i jep mundesine te ndricohet nga rrezet e diellit gjate gjithe dites.
Ne cmimin e qirase perfshihet dhe garazhi.

Siperfaqja 118m2
Cmimi 800 euro/ muaj
Ju lutem na kontaktoni per nje vizite ne prone!

  • ID: 13719
  • Published: August 14, 2020
  • Last Update: August 14, 2020
  • Views: 48
Call Now Button0674074444
WhatsApp chat