+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1, BLLOK

Rruga Sami Frashëri 7, Tirana, Albania

Details

Jepet me qira apartamenti 1+1 ne zonen e Bllokut .
Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine ne vecuar, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje koridor i cili lidh hapesirat e apartamentit.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati 10-te katesh te mire administruar dhe orientohet kryesisht nga perendimi dhe veriu.

Siperfaqja 72m2
Cmimi 400 euro/muaji ( i diskutueshem)
Ju lutem te kontaktoni!

  • ID: 13730
  • Published: August 14, 2020
  • Last Update: August 14, 2020
  • Views: 53
Call Now Button0674074444
WhatsApp chat