+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Jepet me qira apartamenti 2+1 ne Bllok

Rruga Sami Frashëri 5, Tirana, Albania

Details

Jepet me qira apartamenti 2+1, ne Bllok

Apartamenti organizohet ne sallon+kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, si dhe nje ballkon.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ofron komoditet dhe fasilitetet e nevojshme per te jetuar.
Apartamenti ndodhet ne kat te 11, fakt i cili i jep drite te bollshme.

Siperfaqa: 136 m2
Cmimi: 500 euro/muaji

Na kontaktoni per nje vizite ne prone!

  • ID: 13127
  • Published: July 1, 2020
  • Last Update: August 5, 2020
  • Views: 199
Call Now Button0674074444
WhatsApp chat