+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne Fresk

8VW4+9Q9, Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania

Details

Apartament 2+1+2 per qira ne zonen e Freskut, prane restorant Freskut.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne pallat te vitit 2015.
Ai organizohet ne nje ambient te perbashket gatimi dhe ngrenie, 1 dhome gjumi martesore, dhoma e femijeve si dhe 2 tualete.
Apartamenti jepet me qira i mobiluar si ne foto.
Siperfaqja totale 119.60 m2
Cmimi 600 euro/muaj

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

  • ID: 23156
  • Published: October 10, 2023
  • Last Update: October 10, 2023
  • Views: 105
WhatsApp chat
Call Now Button0674074444