+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Shitet Apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes,pas Globe

8QFV+9W, Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
 • Property Type: Apartment
 • Offer type: For Sale
 • Neighborhood: Ish parku autobuzave rruga kavajes Globe
 • City: Tirane
 • Street: Kongresi i Lushnjes
 • Property size: 75.8 m²
 • Bedrooms: 1
 • Bathrooms: 1
 • floor: 10
 • Year: 2005

Details

Shitet Apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes,ish parku i autobuzave prane Globe, ne rruge kryesore.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallatI te ri me 2 ashensore.
Organizohet: ne korridor, sallon ndenje dhe ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, dhe nje ballkonme pamje te lire.
Planimetria eshte e rregullt cka mundeson shfrytezim maksimal te hapesirave.
Siperfaqja totale e apartamentit eshte 75.8 m2 siperfaqe neto 67.7 m2.
Siperfaqe:75.80m2
Cmimi:129.000 Euro.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • ID: 26087
 • Published: March 1, 2024
 • Last Update: March 1, 2024
 • Views: 78
WhatsApp chat
0674074444