+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Apartament (2+1) në shitje, Kodra e Diellit

Kodra e Diellit, Tirane

Details

Në një nga zonat me të kërkuara për banim dhe investim ofrohet për shitje apartament (2+1) te Kodra e Diellit.
Apartamenti organizohet: dhomë ndjenje dhe ambienti i kuzhinës me dalje në ballkonin e bollshëm, dy dhoma gjumi (ku dhoma martesore ka dalje në ballkon, ambient veçuar për gardërobë, dhomë tharje; tualet. Mundësi për të konvertuar dhomën e tharjes në banjo në shërbim të dhomës matrimoniale.
Apartamenti shitet bosh.
Ndodhet në katin e tretë të një pallati të mirëadministruar. Apartamenti është i investuar me parket, termoizolim ndaj zhurmave, dritare plasitike e detaje të tjera.
Sip neto-94 m2 ( plus ballkon )
Sip totale- 105 m2
Disponon dokumentacionin e nevojshëm hipotekor.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

  • ID: 23048
  • Published: September 28, 2023
  • Last Update: September 30, 2023
  • Views: 276
WhatsApp chat
Call Now Button0674074444