+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Shitet apartament 2+1, Kodra e Diellit

Rruga Shkelqim Fusha 1001, Tiranë, Albania
 • Property Type: Apartment
 • Offer type: For Sale
 • Neighborhood: Kodra e Diellit
 • City: Tirane
 • certificate: yes
 • Property size: 100 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 1
 • floor: 1

Details

Shitet apartament 2+1, Kodra e Diellit
Apartamenti organizohet ne sallon+kuzhine, dy dhoma gjumi, nje ballkon, si dhe nje tualet.
Apartamenti ndodhet ne katin pare banim te nje pallati te ndertuar rreth vitit 2005, ne brezin e pare te pallateve ne Kodren e Diellit.

Siperfaqe 100 m2
Çmimi 110 000 euro

Ju lutem na kontaktoni per nje vizite ne prone!

 • ID: 13903
 • Published: September 19, 2020
 • Last Update: September 19, 2020
 • Views: 633
Call Now Button0674074444
WhatsApp chat