+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Shitet apartament (2+1) Kodra e Diellit

Kodra e Diellit

Details

Shitet apartament (2+1) Kodra e Diellit

Në një nga zonat më të qeta për banim ofrohet për shitje apartament. Pozicionohet në rrugën “Bill Klinton”
Në katin e tretë të një pallati të mirëadministruar. Organizohet nga një sallon plus kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo dhe një ballkon i bollshëm. Shitet i mobiluar (si në foto).
Sip neto-82.5
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Sip totale-95.5 m2
Çmimi -166000 Euro
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

  • ID: 26668
  • Published: April 1, 2024
  • Last Update: May 4, 2024
  • Views: 173
WhatsApp chat
0674074444