+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Shitet apartament 3+1, Kodra e Priftit

Rruga Sadik Petrela 53, Tirana, Albania
 • Property Type: Apartment
 • Offer type: For Sale
 • Neighborhood: kodra priftit
 • City: Tirane
 • Price/m2 (€): 875
 • certificate: yes
 • Property size: 160 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • floor: 4

Details

Shitet apartament 3+1, Kodra e Priftit

Apartamenti organizohet ne sallon+kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete si dhe dy ballkone.
Apartamenti ka punime teper cilesore te realizuara shtese nga pronari aktual, orientohet
jug-lindje-perendim-veri.

Siperfaqe 160 m2
Çmimi 140 000 euro/m2
Ju lutem na kontaktoni per me shume informacion!

 • ID: 13830
 • Published: September 1, 2020
 • Last Update: September 21, 2020
 • Views: 373
Call Now Button0674074444
WhatsApp chat