+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Shitet apartament 1+1, tek Komuna e Parisit

Rruga Komuna e Parisit, Tiranë, Albania

Details

Shitet apartament 1+1, tek Komuna e Parisit.
Apartamenti organizohet nga nje korridor shperndares ,nje dhome ndjenje plus kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ka planimetri te rregullt dhe orientim te mire nga dielli duke patur nje ndricim natyral gjate gjithe dites.
Prona ndodhet ne nje pallat te administruar dhe te mirembajtur dhe ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane, tek Komuna e Parisit , tek rruga Petro Korçari . Eshte nje investim i duhur pasi ndodhet ne nje zone me shume facilitete dhe me aksuesshmeri ne Tirane. Disponon dokument te rregullt pronesie.
Siperfaqja 74 m2
Cmimi 100.000 euro
Per cdo lloj informacioni na kontaktoni!

  • ID: 22163
  • Published: July 8, 2023
  • Last Update: July 12, 2023
  • Views: 524
WhatsApp chat
0674074444