+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Shitet gazoniere te Kompleksi Kika 2

Rruga Komuna e Parisit, Tiranë, Albania

Details

Dhenia me qira ditore e apartamenteve dhe gazoniereve vitet e fundit eshte nje nga bizneset me fitim prurese.
Ofrojme per shitje gazoniere te Kompleksi Kika2 totalisht e investuar me rifinitura moderne dhe cilesore .Kompleksi ofron te gjitha facilitetet e mundeshme per nje jetese komode.Mundesi shume e mire investimi pasi mundeson nje kthim investimi shume te shpejte.
Sip 25 m2
Çmimi: 74 000 Euro
Per info te tjera dhe per te organizuar nje vizite ne prone na kontaktoni!

  • ID: 25988
  • Published: February 27, 2024
  • Last Update: February 27, 2024
  • Views: 250
WhatsApp chat
0674074444