+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Shitet apartament 1+1, prane Kristal Center, Kodra e Diellit

8R72+6P4, Rruga Shkelqim Fusha, Tiranë, Albania

Details

Shitet apartament 1+1, prane Kristal Center, Kodra e Diellit

Apartamenti organizohet nga ambient ndjenje dhe gatimi, dhoma e gjumit, banjo dhe një ballkon.
Apartamenti eshte i sapo restauruar, (i pa banuar me pare), arredimi ideuar me arkitekt duke shfrytëzuar çdo pjese të ambientit.
Pallat i mire administruar, shume prane stacionit te autobuzit dhe rruges kryesore.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Sip totale 65 m2
Çmimi: 115000 Euro
Ju lutem na kontaktoni per nje vizite ne prone!

  • ID: 27073
  • Published: May 6, 2024
  • Last Update: May 30, 2024
  • Views: 153
WhatsApp chat
0674074444