+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Jepet me qira zyre tek Rruga Kosovareve

Lake View Residences

Details

Jepet me qira zyre tek Rruga Kosovareve

Zyra ndodhet ne katin e trete banim me pamje nga rruga e Kosovareve.

Ambienti organizohet ne dy ambjente pune dhe nje tualet.
Ofrohet i perfunduar.
Sip neto- 65 m2
Ne cmim nuk perfshihet tatimi 15%-650 €/muaj

  • ID: 26763
  • Published: April 4, 2024
  • Last Update: April 5, 2024
  • Views: 303
WhatsApp chat
0674074444