+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Jepet me qira super apartament 2+1, rr. Peti, Liqeni Thate

Rruga Eduard Mano 14, Tiranë, Albania
650 € /month
650 € /month
 • Property Type: Apartment
 • Offer type: For Rent
 • Neighborhood: Liqeni i Thate
 • City: Tirane
 • Street: Rruga Peti
 • certificate: yes
 • Property size: 105 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • floor: 5

Details

Jepet me qira super apartament 2+1, rr. Peti, Liqeni Thate
Apartamenti organizohet ne sallon + kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualet, si dhe dy ballkone.
Apartamenti ka nje arredim shume te mire si nga ana estetike dhe cilesore, ka kondicionere ne cdo ambient, dyshemeja me parket druri etj.

Siperfaqe 105 m2
Çmimi 650 € euro/muaji
Ju lutem na kontaktoni per nje vizite ne apartament.

 • ID: 14788
 • Published: May 17, 2021
 • Last Update: May 18, 2021
 • Views: 161
Call Now Button0674074444
WhatsApp chat