+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Shitet apartament 2+1, Liqeni i Thate

Rruga e Ullishtes, Tiranë, Albania
 • Property Type: Apartment
 • Offer type: For Sale
 • Neighborhood: Liqeni i Thate
 • City: Tirane
 • certificate: in process
 • Property size: 100 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 1
 • floor: 4

Details

Shitet apartament 2+1, Liqeni i Thate

Apartamenti organizohet ne sallon+kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet, si dhe nje ballkon.
Apartamenti eshte totalisht i arreduar ne menyre cilesore.

Siperfaqe 100m2
Çmimi 88 000 euro

Ju lutem na kontaktoni per nje vizite ne prone!

 • ID: 12996
 • Published: June 15, 2020
 • Last Update: June 16, 2020
 • Views: 424
Call Now Button0674074444
WhatsApp chat