+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Jepet me qera apartament 2+1, ne Rrugen “Marko Bocari” (Liqeni Artificial)

Rruga Marko Boçari 1, Tirana, Albania

Details

Jepet me qera apartament 2+1, ne Rrugen “Marko Bocari” (Liqeni Artificial)

Apartamenti organizohet ne: hapesire ndenje e integruar me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet, ballkon.
Apartamenti ka sistem ngrohje-ftohje me kondicionim multisplit (General) ne cdo ambjent, eshte teresisht i mobiluar, i orientuar nga jugu, ndodhet ne katin e 5-te.
Ne cmimin e apartamentit perfshihet dhe nje vend parkimi.

Siperfaqe 120m2
Çmimi 1500 euro

Ju lutem na kontaktoni per nje vizite ne prone!

  • ID: 13591
  • Published: August 4, 2020
  • Last Update: August 4, 2020
  • Views: 94
Call Now Button0674074444
WhatsApp chat