+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

SHITET APARTAMENT 3+1 NE MYSLYM SHYRI

Rruga Myslym Shyri 77, Tiranë, Albania
 • Property Type: Apartment
 • Offer type: For Sale
 • Neighborhood: Myslym Shyri
 • City: Tirane
 • Street: Myslym Shyri
 • Price/m2 (€): 1400
 • certificate: yes
 • Property size: 155 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2

Features

Details

SHITET APARTAMENT 3+1 NE MYSLYM SHYRI
Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon
Ndodhet ne nje pallat me ashensor me nje planimetri dhe orjentim te mire, ne nje nga zonat me te mira te Tiranes me te gjitha fasalitetet e mundshme per nje jetese te mire dhe te qete..!!
Siperfaqe 155M²
Cmimi 1400€/M²

Ju lutem na kontaktoni per nje vizite ne prone!

 • ID: 16399
 • Published: April 7, 2022
 • Last Update: April 7, 2022
 • Views: 726
WhatsApp chat
Call Now Button0674074444