+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Shitet apartament 3+1 +2 prane Pazarit te Ri

8RJH+2VW, Rruga Tefta Tashko-Koço, Tirana, Albania
 • Property Type: Apartment
 • Offer type: For Sale
 • Neighborhood: pazari i ri
 • City: Tirane
 • Street: Tefta Tashko
 • Price/m2 (€): 1300
 • certificate: yes
 • Property size: 131 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • floor: 4
 • Year: 2004

Details

Shitet apartament 3+1 +2 tualete prane Pazarit te Ri.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat te mireadministruar, me ashensor, ndertim i vitit 2004.
Apartamenti organizohet ne sallon +kuzhine te bollshme, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, si dhe 1 ballkon.
Ofrohet i mobilua, dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites me orientim nga lindje-perendimi. Zona eshte shume e preferuar, me nje akses direkt ne qender te Tiranes.
(Nese konsiderohet per investim ka mundesi ndarje ne dy apartamente)
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.
Siperfaqe 131m²
Çmimi 1300 euro/m² (pak i diskutueshem)
Per cdo lloj informacioni ju lutem te na kontaktoni !

 • ID: 20695
 • Published: February 14, 2023
 • Last Update: February 14, 2023
 • Views: 668
WhatsApp chat
0674074444