+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Shitet apartament (ambient për zyra), rruga “Margarita Tutalani

Rruga Margarita Tutulani

Details

Shitet ambient biznesi totalisht i investuar, pranë rrugës” Margarita Tutulani”
Prona ndodhet në katin zero të një pallati ekzistues. Totalisht i investuar nga fillimi. Organizohet nga një ambient open space, një ambient i veçuar dhe një banjo në shërbim.
Dokumentacion i rregullt hipotekor!
Sip brendshme 61.5 m2
Çmimi; 110 800 Euro

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

  • ID: 25655
  • Published: February 3, 2024
  • Last Update: February 3, 2024
  • Views: 282
WhatsApp chat
0674074444