+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Jepet me qera 3+1, Shallvare

Unaza, Bulevardi Gjergj Fishta, Tiranë, Albania

Details

Jepet me qira 3+1 te Shallvaret
Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine me vete, tre dhoma gjumi, nje prej te cilave matrimoniale, nje depo, dy ballkone dhe dy tualete.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te banimit me orientim nga lindja dhe perendimi, ku ne secilin orientim ka ballkonet.
Siperfaqa: 160 m2
Cmimi: 800 euro/muaji
Ju lutem na kontaktoni per nje vizite ne prone!

  • ID: 13506
  • Published: July 29, 2020
  • Last Update: July 29, 2020
  • Views: 236
Call Now Button0674074444
WhatsApp chat