+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Jepet me qira apartament 2+1, tek “Shallvaret”

Bulevardi Gjergj Fishta 18, Tirana, Albania

Details

Jepet me qira apartament 2+1, tek “Shallvaret”

Apartamenti organizohet ne sallon+kuzhine, dy dhoma gjumi, nje koridor i cili ben organizimin ne te, nje tualet , si dhe nje ballkon.
Apartamenti eshte i saporinovuar, me te gjitha paisjet e reja, ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e katert me orientim veri-jug.
Çmimi 400 euro (i diskutueshem)
Ju lutem na kontaktoni per nje vizite ne prone!

  • ID: 14783
  • Published: May 15, 2021
  • Last Update: May 15, 2021
  • Views: 331
Call Now Button0674074444
WhatsApp chat