+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Shitet super apartament 4+2+4 tualete, ne nje Rezidence prane TEG-ut

Rruga e Elbasanit, Tiranë, Albania
 • Property Type: Apartment
 • Offer type: For Sale
 • Neighborhood: TEG
 • City: Tirane
 • certificate: yes
 • Property size: 314 m²
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • floor: 1
 • Year: 2015

Details

Shitet super apartament 4+2+4 tualete, ne nje Rezidence prane TEG-ut

Apartamenti ndodhet ne nje residence te qete, me administrim te perkryer 24/7, ku brenda saj ka dhe nje pishine per banoret.
Apartamenti aktual eshte i perbere nga dy apartamente 2+1 te bashkuara te cilat mund te ndahen fare lehte per te funksionuar ne menyre te pavarur.
Organizohet ne 4 dhoma gjumi, 4 tualete, dy sallone ndenje, garederobe, ambient per lavanderi, dy veranda te medha.
Prona posedon dokumentacion te rregullt.

Apartamenti mund te shitet total ose i ndare ne dy te tille.
Apartamenti 1 siperfaqe 150 m2, si dhe siperfaqe verande 27.63 m2
Apartamenti 2 siperfaqe 110 m2, si dhe siperfaqe verande 26.71 m2

Çmimi total 450 000 euro

Ju lutem na kontaktoni per nje vizite ne prone!

 • ID: 13285
 • Published: August 1, 2020
 • Last Update: August 19, 2020
 • Views: 147
Call Now Button0674074444
WhatsApp chat