+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

SHITET APARTAMENT (3+1), Bulevardi “Zogu I”

Bulevardi Zogu I, Tiranë, Albania

Details

Ofrohet për shitje apartament (3+1), Bulevardi “Zogu i Parë”
Mundësi ideale investimi (airbnb) dhe banimi, për shkak të afërsisë me qendrën.
Organizohet nga një korridor që shpërndan : sallon spacioz plus kuzhinë, tre dhoma gjumi dhe dy banjo si dhe dy ballkone.
Planimetri e rregullt dhe e shfrytëzueshme.
Mundësi edhe për një post parkim në katin -1 me çmim ekstra prej 30000 Euro.
Në të njëjtin pallat disponojmë edhe një apartament 1+1, që krijon ideimin e një dupleksi me apartamentin (3+1).

Sip neto-118 m2
Sip totale- 122 m2
Dokumentacion i rregullt hipotekor.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

  • ID: 23326
  • Published: October 17, 2023
  • Last Update: December 10, 2023
  • Views: 134
WhatsApp chat
Call Now Button0674074444