+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Shitet super apartament 2+1, Yzberisht

Rruga Kasem Qafezezi 33, Tiranë, Albania

Details

Shitet super apartament 2+1, Yzberisht
Apartamenti eshte i organmizuar ne, sallon+kuzhine, dhome gjumi matrimoniale, dhome femije, ballkon llozhe dhe nje tualet.
Apartamenti eshte arreduar ne menyre bashkekohore, me mobilje te reja, ndricime te fshehta, parket druri natyral 2.5cm, tualeti totalisht i rinovuar me instalime multistrad, me sistem ngrohje ne dysheme. Fasada e jashtme eshte e termoizoluar me sistem kapot, pjesa e tavanit dhe mureve kufizuese me apartamentet e tjera eshte izoluar nga ana akustike dhe termike, ngrohja dhe ftohja me kondicioner ne cdo dhome; ngrohja e ujit funksionon me panel diellor, ka sistem filtrimi te ujit.
Ndodhet ne katin e 6 banim , rruaa “3 Deshmoret ” , Yzberisht.
Apartamenti shitet i mobiluar.
Siperfaqa totale 108.56 m2
Çmimi 83000 euro
Ju lutem na kontaktoni per nje vizite ne prone!

  • ID: 14452
  • Published: January 15, 2021
  • Last Update: January 21, 2021
  • Views: 553
Call Now Button0674074444
WhatsApp chat