+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Shitet dupleks plus garazh, Kodra e Diellit.

Rruga Kodra e Diellit, Tiranë, Albania

Details

Shitet dupleks plus garazh, Kodra e Diellit.
Dupleksi ndodhet në një nga zonat më të qeta dhe më me shumë facilitete në Tiranë.
Organizohet nga dy kate: Sallon +kuzhinë , dy dhoma gjumi, dy ballkone, tualet dhe dhome tharje; kati i dytë ka një dhomë gjumi, tualet, si dhe një ballkon. Prona ka orientim jug-lindje dhe është e pajisur me të gjithë dokumentacionin e nevojshëm hipotekor. Apartamenti disponon edhe një garazh me sip 26.5 m2.
Sipërfaqja 211m2
Cmimi 300.000 euro
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë!

  • ID: 22156
  • Published: July 7, 2023
  • Last Update: July 11, 2023
  • Views: 325
WhatsApp chat
0674074444