+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Shitet duplex, Blv. Bajram Curri

Rruga Irfan Tomini 14, Tiranë 1020, Albania
180 000 €

Details

Shitet duplex, Blv. Bajram Curri

Duplexi organizohet:
Kati poshtem ne sallon+kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet si dhe nje ballkon,
kati i siperm organizohet ne sallon, nje dhome gjumi, nje garderobe, nje tualet si dhe nje verande te madhe.
Apartamenti ka punime teper cilesore te realizuara shtese nga pronari aktual, orientohet
nga lindja.

Siperfaqe:
kati pare 102.8 m2
kati dyte 78.8 m2
Çmimi 1 000 euro/m2
Ju lutem na kontaktoni per me shume informacion!

  • ID: 13846
  • Published: September 1, 2020
  • Last Update: September 1, 2020
  • Views: 449
Call Now Button0674074444
WhatsApp chat