+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Jepet me qera apartament 2+1 (zyra), ne zonen e Bllokut

Rruga Brigada VIII 9, Tiranë, Albania

Details

Jepet me qera apartament 2+1 (zyra), ne zonen e Bllokut
Apartamenti eshte i organizuar ne sallon+kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete si dhe dy ballkon.
Apartamenti ka kushte mjaft cilesore, i shtruar i gjithi me parket, si dhe ka orientim shume te mire qe mundeson ndricim natyral, gjithashtu dhe vendodhja e tij eshte shume e favorshme.
Siperfaqe totale 112 m2
Çmimi 500 euro/muaji (taksat e paperfshira)
Ju lutem na kontaktoni per nje vizite ne prone!

  • ID: 14386
  • Published: January 11, 2021
  • Last Update: January 22, 2021
  • Views: 536
Call Now Button0674074444
WhatsApp chat