+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

JEPET ME QIRA AMBIENT ZYRE TEK SQUARE 21

Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
1 200 € /month

Details

epet me qira ambient zyre tek Kompleksi Square 21, Rruga e Kavajes.

Apartamenti jepet bosh.

Organizohet ne tre ambiente, ne dy tualete dhe ballkon.

Gjithashtu ka dhe nje depo te perfshire ne cmim.

Ndodhet ne katin e 7-t, te mireadministruar.

Cmimi i qirase eshte 1200 euro.

Per nje vizite ne prone me kontaktoni.

  • ID: 27877
  • Published: July 1, 2024
  • Last Update: July 1, 2024
  • Views: 37
WhatsApp chat
0674074444