+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Zyra per qira ne Bllok

blloku

Details

Jepen Zyra me qira ne nje godine kryesisht biznesi buze rruge kryesore ne Bllok,me një sipërfaqe totale prej 120 m2, e organizuar në:
– 1 ambient open space dhe 1 zyre te vecuar
– 2 tualete, 1 dhome server dhe 1 ballkon.
Zyrat jane te sapo rikonstruktuara dhe e shtruar e gjitha me parket.
Siperfaqja, Jepen Zyra me qira ne nje godine kryesisht biznesi buze rruge kryesore ne Bllok,me një sipërfaqe totale prej 120 m2, e organizuar në:
– 1 ambient open space dhe 1 zyre te vecuar
– 2 tualete, 1 dhome server dhe 1 ballkon.
Zyrat jane te sapo rikonstruktuara dhe e shtruar e gjitha me parket.

Për një vizitë në pronë apo detaje të tjera, na kontaktoni.
Karakteristikat
Cmimi, Jepen Zyra me qira ne nje godine kryesisht biznesi buze rruge kryesore ne Bllok,me një sipërfaqe totale prej 120 m2, e organizuar në:
– 1 ambient open space dhe 1 zyre te vecuar
– 2 tualete, 1 dhome server dhe 1 ballkon.
Zyrat jane te sapo rikonstruktuara dhe e shtruar e gjitha me parket.
Siperfaqe, 120m2.
Cmimi, 1100 Euro/muaj.

Për një vizitë në pronë apo detaje të tjera, na kontaktoni.

  • ID: 27889
  • Published: July 1, 2024
  • Last Update: July 1, 2024
  • Views: 33
WhatsApp chat
0674074444