+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA, KOMPLEKSI HALILI , QENDER.

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania
2 000 € /month

Details

Ambient komercial per qira me siperfaqe 290 m2 neto ne qender te Tiranes , buze rruge.
Hapesire komerciale me siperfaqe 290 m2,ne katin e 3-te te nje ndertese.
Ambienti ka pamje te lire dhe fasade ballore me dopio xham dhe te izoluar akustikisht ,2 ashensor te personalizua,3 tualete.
Siperfaqe, 290m2.
Cmimi , 2000 Euro.
Ne cmim nuk jane te perfshira taksat.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni

  • ID: 27881
  • Published: July 1, 2024
  • Last Update: July 1, 2024
  • Views: 32
WhatsApp chat
0674074444