+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

AMBJENT ZYRE PER QIRA PRANE ME BLV.BAJRAM CURRI

Bulevardi Bajram Curri, Tiranë, Albania

Details

Ambjent per zyre per qira, tek rruga Asdreni pas Drejtorise se Pergjithshme te Policise se Shtetit, prane Blv..Bajram Curri.
Ambienti eshte ne katin pare dhe i dytin teknik te nje pallati te ri, eshte i mobiluar me tavolina pune, dhe pozicionohet shume afer me rrugen kryesore cila mundeson vizibilitet te larte, eshte ne korner te pallatit ku ka mundesi reklamimi dhe me shume drite, eshte e ndare ne ambjente pune, nje ambjent per zyre mbledhesh, nje ambjent per magazinim dokomentash, dhe dy tualete me dritare.
Ambienti ka nje siperfaqe prej 110.05 m2 dhe disponon hyrje ne vete nga banoret e pallatit.
Ky ambjent mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme biznesi, ambjent per zyre, etj.. pasi eshte me vetrate xhami dhe shume i aksesueshem me Bulevardin Bajram Curri dhe nga te dyja rruget Asdreni dhe rruga Hodo Beg.
Siperfaqe, 110.05m2.
Cmimi, 1500Euro/muaj.
Cmimi eshte Bruto (Me taksa te perfshira).
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

  • ID: 27872
  • Published: July 1, 2024
  • Last Update: July 1, 2024
  • Views: 37
WhatsApp chat
0674074444