+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Zyre me qira tek Rruga e Elbasanit.

Gjimnazi Asim Vokshi ,Rruga e Elbasanit
3 000 € /month

Details

Jepen Zyra me qira 293 m2, e organizuar në:
– 1 ambient open sapce
– 5 zyra te vecuara
– 1 para banjo dhe 3 tualete
-1 kuzhine e vecuar
– 1 dhome server
Ambienti ndodhet ne katin 0 te godines dhe eshte e pershtatshme per cdo tipologji biznesi.
Në çmim nuk perfshihen taksat.
Siperfaqe,

Për një vizitë në pronë apo detaje të tjera, na kontaktoni.

  • ID: 27859
  • Published: July 1, 2024
  • Last Update: July 1, 2024
  • Views: 34
WhatsApp chat
0674074444