+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Jepet zyre me qira tek Garden Building ,rruga e Kavajes

Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania

Details

Zyre me qira tek Garden Building te rruga e Kavajes.
Zyra ka nje siperfaqe totale prej 83 m2, e organizuar ne 3 ambiente pune dhe nje tualet.
Mund te perdoret per biznese te ndryshme duke qene ne nje prej objekteve me luksoze dhe shume prane qendres.Ambienti ndodhet ne katet e para mbi sherbimet.
Ne cmim nuk perfshihet tatimi 15%.
Cmimi 800 euro
Per nje vizite ne prone me kontaktoni!

  • ID: 27112
  • Published: May 9, 2024
  • Last Update: May 9, 2024
  • Views: 174
WhatsApp chat
0674074444