+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Ambient komercial me qira per zyra tek KOMPLEKSI HALILI

KOMPEKSI HALILI,RRUGA DIBRES

Details

Ambient komercial per qira me siperfaqe 270 m2 ne qender te Tiranes.
Hapesire komerciale me siperfaqe 270 m2,ne katin e 6 te nje ndertese ideale dhe aktualisht te shfrytezuar per zyra. Ambjenti ka pamje te lire dhe fasade ballore me dopio xham dhe te izoluar akustikisht. Posedon 2 zyra nga 10 m2 secila dhe pjesa tjeter open space. Po ashtu disponon 2 tualete dhe dy ashensor te personalizuar. Sistem chiller me funksion aspirim dhe kondicionim,drita emergjence.

Cmimi, 2600 Euro/ muaj.
Ne cmim nuk jane te perfshira taksat.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni

  • ID: 27912
  • Published: July 1, 2024
  • Last Update: July 1, 2024
  • Views: 40
WhatsApp chat
0674074444