+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Ambient biznesi per shitje, tek Sheshi Wilson

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania

Details

Shitet ambient biznesi prane Sheshit Wilson i pershtatshem per zyra apo dyqan.
Organizohet me ambient open space dhe nje tualet. Ambienti ka siperfaqe 60m2 neto, te gjithen te shfrytezueshme.
Mund te perdoret per aktivitet biznesi si estetike, kancelari, barber shop, zyre noteriale/konsulence, pastrim kimik etj,

Zona eshte nje nder me te kerkuara dhe dinamike te Tiranes me komunitet te perzgjedhur.
Ndodhet ne kat 0 me fasade xhami.
Mundesi parkimi.
Çmimi: 120000 Euro
Disponon certifikate pronesie!

  • ID: 26211
  • Published: March 9, 2024
  • Last Update: March 9, 2024
  • Views: 83
WhatsApp chat
0674074444