+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Shitet lokal tek Komuna Parisit

Rruga Komuna e Parisit, Tiranë, Albania
 • Property Type: Shop
 • Offer type: For Sale
 • Neighborhood: Kodra e Diellit Komuna e Parisit
 • City: Tirane
 • Street: Komuna Parisit
 • certificate: yes
 • Property size: 130 m²
 • Bathrooms: 1

Details

Shitet lokal tek Komuna Parisit
Lokali eshte i organizuar ne open-space, si dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi.
Ndodhet ne nje zone te frekuentuar prane “Lulishtes” ne Komunen e Parisit, ka funksionuar si i tille per shume vite I pajisur me te gjithe orendite e nevojshme per zhvillimin e aktivitetit.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Siperfaqja totale 130 m2
Çmimi 300.000 euro (nen çmimin e references)
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • ID: 22577
 • Published: August 18, 2023
 • Last Update: June 7, 2024
 • Views: 256
WhatsApp chat
0674074444