+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Shitet Super vile luksoze 4 kateshe prane TEG-t

7VM4+6H3, Lundër 1, Albania
 • Property Type: Villa
 • Offer type: For Sale
 • Neighborhood: TEG
 • City: Albania
 • Street: teg
 • certificate: yes
 • Property size: 200 m²
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 5
 • floor: 4

Details

Shitet vile 4 kateshe ne nje kompleks residencial vilash ne periferi te Tiranes, prane TEG.
Kompleksi i vilave mbahet si nje nder komplekset me te preferuara nga vendas dhe te huaj pasi ka nje vendndodhje shume te mire, mes ajrit te paster dhe larg zhurmave te qytetit.
Vila organizohet ne 4 kate ku :
Kati nentoke perbehet nga nje dhome, vinoteke, garderobe, lavanderi dhe garazhd.
Kati perdhes perbehet nga salloni i madh, ambjent gatimi, nje studio dhe verande.
Kati i pare perbehet nga sallon, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande e bollshme.
Papafingo permban dhome gjumi, tualet, garderobe dhe ballkon.
E gjithe vila eshte e shtruar me parket si dhe me sistem qendror per ngrohje dhe ftohje ne 3 kate nen dysheme.
Vila posedon edhe 3 vende parkimi.
Siperfaqja 600 m2
Cmimi 950.000 euro
Per nje vizite ne prone na kontaktoni !

 • ID: 20601
 • Published: February 8, 2023
 • Last Update: March 2, 2023
 • Views: 837
WhatsApp chat
0674074444