+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Shitet super vila, prane Prestige Resort, (Mali Robit)

Rruga Qetesia, Qerret, Albania
 • Property Type: Villa
 • Offer type: For Sale
 • Neighborhood: Mali Robit Kavaje
 • City: Kavajë
 • certificate: yes
 • Property size: 435 m²
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 2

Details

Shitet super vila, prane Prestige Resort, (Mali Robit)
Vila ndodhet ne nje kompleks turistik (fshat) dhe organizohet:
Kati pare 1 tualet, 1 dhome gjumi, 1 guzhine + holl ndenjje me oxhak dhe ambjent ngrenje + verande 13 m2. Kati dyte ka 4 dhoma gjumi, 1 tualet. 2 dhoma matrimoniale dhe 2 femijesh.
Mbi to eshte papafingo.
Sistem ngrohje e ftohje qendror, sistem tv satelitor, internet etj.
Prona eshte e rrethuar me mur tulle e porte hekuri, dritaret me dopjo xham, vertata veneciale etj, shtruar e gjitha me parket.
Ne pjesen e jashteme ka nje pishine me permasa 10* 4 m, dhe thellesi 1.8 m, me siperfaqe 40 m2.
Sistemi i ujit qendror me dy depozita, per konsum familjar, per pishinen + pus.
Bacja me sistem ujitje te automatizuar.
Kompleksi ka menaxhim dhe ruajtje 24/7.

Siperfaqe:
Truall 435.2 m2
Ndertese 70 kati pare, 90 m2 kati dyte, +papafingo
Cmimi: 350 000 euro

Ju lutem na kontaktoni per nje vizite!

 • ID: 13561
 • Published: August 3, 2020
 • Last Update: August 4, 2020
 • Views: 170
Call Now Button0674074444
WhatsApp chat