+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Jepet vile me qira (dy kate), pas “Hotel Mondial”, prane “21 dhejtorit”

Rruga Kongresi i Lushnjes 5, Tirana, Albania

Details

Jepet vile me qira (dy kate), pas Hotel Mondial”, prane “21 dhejtorit”
Jepet me qira vile tre kateshe ne rrugen “Kongresi i Lunshnjes, mbrapa hotel “Mondial”.
Jepen me qira dy katet e siperme te vilës, kati i dyte dhe i trete banim, me sipërfaqe banimi secili kat prej 120m².
*Kati i dyte është i përbërë nga një sallon i madh ndjenje me oxhak, kuzhinë më vete , korridor, një dhomë pritje/studio, verandë e madhe si dhe tualet me dritare.
*Kati i trete përbēhet nga tre dhoma gjumi, korridor, verandë dhe tualet me dritare. Eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe cilesore, me kondicioner në çdo dhomë etj.
Ka mundësi parkimi, oborr te gjelbëruar, qetësi absolute, kryesisht qeradhënia ka funksionuar me diplomatë të huaj.

Ju lutem na kontaktoni per nje vizite ne prone!

  • ID: 14625
  • Published: February 25, 2021
  • Last Update: February 26, 2021
  • Views: 392
Call Now Button0674074444
WhatsApp chat