+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Jepet me qira Super vile luksoze ne prane TEG

7VP3+48M, Mjull Bathore, Albania
 • Property Type: Villa
 • Offer type: For Rent
 • Neighborhood: TEG
 • City: Tirane
 • Street: teg
 • certificate: yes
 • Property size: 200 m²
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 5
 • floor: 4

Details

Jepet vile moderne me qira ne nje nga rezidencat e vilave me te preferuara dhe me te qeta ne Tirane, prane TEG. Vila ka nje vendndodhje shume te mire, mes ajrit te paster dhe larg zhurmave te qytetit.
Vila organizohet ne 4 kate ku :
Kati nentoke perbehet nga nje dhome, vinoteke, garderobe, lavanderi dhe garazhd.
Kati perdhes perbehet nga salloni i madh, ambjent gatimi, nje studio dhe verande.
Kati i pare perbehet nga sallon, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande e bollshme.
Papafingo permban dhome gjumi, tualet, garderobe dhe ballkon.
E gjithe vila eshte e shtruar me parket si dhe me sistem qendror per ngrohje dhe ftohje ne 3 kate nen dysheme.
Me vilen ofrohen edhe 3 vende parkimi .
Siperfaqja 600 m2
Cmimi 4500 euro /muaji
Per nje vizite ne prone na kontaktoni !

 • ID: 20588
 • Published: February 8, 2023
 • Last Update: March 2, 2023
 • Views: 534
WhatsApp chat
Call Now Button0674074444