+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Jepet me qira apartament modern 1+1+ post parkimi te 21 Dhjetori

21dhjetori

Features

Details

Jepet me qira Apartament 1+1 me nje post parkimi te perfshire ne cmim.
Ndodhet ne Rrugen e Kavajes, ne rezidencen Tirana Garden Building, nje ndertim i sapo perfunduar qe ofron standartin me te larte te jeteses ne kryeqytet.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne linjat e nje stili modern, i pabanuar me pare.
Eshte i pajisur me cdo elektroshtepiake dhe sistem kondicionimi ne cdo ambient.
Cmimi eshte Neto.
Siperfaqe: 77.50m2
Cmimi: 800 Euro\ne muaj
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

  • ID: 26059
  • Published: March 1, 2024
  • Last Update: March 1, 2024
  • Views: 165
WhatsApp chat
0674074444