+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Shitet apartament 2+1 plus garazh, ne zonen e Golemit

7G5C+PR3, Rruga Kristal, Golem, Albania
 • Property Type: Apartment
 • Offer type: For Sale
 • Neighborhood: Golem
 • City: Golem, Kavaje
 • certificate: yes
 • Property size: 88 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 1
 • Year: 2005

Details

Shitet apartament 2+1 plus garazh, ne zonen e Golemit
Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenjeje plus kendi i kuzhines, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Ka nje mobilim teper modest.
Prona ndodhet ne lokacion te lakmueshem, rreth 250 metra larg detit dhe prane ka facilitete te shumta si supermarkete, restorante si dhe akses ne rruget kryesore dhe ndodhet midis “Viena” dhe “Miami”.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ne cmim perfshihet dhe nje garazh.
Siperfaqja 88 m2
Cmimi 88.200 euro
Per cdo lloj informacioni lutemi te na kontaktoni!

 • ID: 22548
 • Published: August 16, 2023
 • Last Update: August 18, 2023
 • Views: 590
WhatsApp chat
0674074444